Account manager

Slůně-svět jazyků, s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 89/90, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás prodej a chcete prodávat něco, co vám dává smysl. Pokud je to jazykové vzdělávání, překlady nebo tlumočnické služby, jste u nás správně.

Rozšiřujeme tým Slůněte v Praze o ACCOUNT MANAGERA, který povede tým pobočky, ale především bude vyhledávat potenciální klienty, domlouvat si schůzky, prezentovat služby Slůněte a rozvíjet spolupráci.

Pokud je to to, co rádi děláte, jste schopný komunikátor, máte "tah na bránu" a rád pracujete s lidmi, hledáme právě vás.

Co nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci,
- samostatnou a zodpovědnou pozici,
- lidský přístup, práci ve velmi malém týmu, možnost podílet se na rozvoji pobočky,
- možnost home office, flexibilní prac. doba, 5 týdnů dovolené, sick day a další benefity.

Koho hledáme:
- komunikátora s obchodním duchem,
- vytrvalce zaměřeného na výsledek,
- pečovatele o klienty,
- kolegu, který je zodpovědný a samostatný.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie a provize z prodeje. Mobilní telefon, notebook. Flexibilní pracovní doba. Příspěvek na stravování. Dovolená 5 týdnů, sickdays. Možnost občasné práce z domova, a napracovat si hodiny.

Informace o náboru

Pokud vás naše pozice oslovila, zašlete nám svůj životopis pomocí tlačítka "Poslat společnosti životopis".
Spojíme se s vámi a rádi doplníme i detaily k pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Slůně - svět jazyků je jazyková škola a překladatelská agentura, s přesahem do rozvoje měkkých dovedností jednotlivců a týmů. Máme více než dvacetiletou historii a pobočky po celé České republice.
OTEVŘEME VÁM SVĚT
ID: 3678904  Datum zveřejnění: 27.5.2019