Elektromontéri a Elektroinštalatéri priamo na švajčiarsku pracovnú zmluvu

SM Personal Agency s. r. o.

Miesto práce
Wallis, Švajčiarsko
Termín nástupu
dohodou
34,6 EUR/hod.13 plat + peniaze na dovolenku + možnosť týždňovej zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných elektrikárov so skúsenosťami pre elektrikárske firmy vo Švajčiarsku v kantóne Wallis.

Váš profil:
- minimálne 3 roky skúsenosti ako elektrikár/elektromontér/elektroinštalatér/sieťový elektrikár
- Vzdelanie je výhodou (Švajčiarsko akceptuje Diplom EFZ)
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (pohovor prebieha v slovenskom ako aj v nemeckom jazyku)
- Vodičský preukaz B + ideálne vlastné auto
- Životopis v nemeckom jazyku je podmienkou

Stručný popis práce:
Elektroinstallateur:
- Ištalujete a pripájate elektrické zariadenie a systémy
- Inštalujete multimediálne siete pre televíziu a internet
- Silnoprúdové, slaboprúdové a montážne práce
Montage-Elektriker:
- Všetky elektrické inštalácie v infraštruktúre a priemyselnom sektore
- Pokladáte potrubia a káblové trasy
- Zhotovujete káblové prípojky a inštalujete zapojenia
Netzelektriker:
- Pri montáži káblov budete klásť do zeme vedenia nízkeho a vysokého napätia
- Výstavba a údržba trafostaníc
- inštalácia verejného osvetlenia na cestách, chodníkoch a námestiach
- Práca vo výškach

Platové podmienky:

- Diéty CHF18/deň
- Platové ohodnotenie brutto od CHF 33/hodina - samozrejme závisí od skúseností v obore - ideálne vieme prehodnotiť aj telefonicky
- 13 plat vyplatíme podľa vášho uváženia (každý mesiac, raz za rok ...)
- Feriengeld - peniaze, ktoré pokryjú vašu dovolenku
- ubytovanie vieme strhávať priamo zo mzdy
- štandardne výplata 8.deň v mesiaci / možnosť dohodnúť zálohu

- Švajčiarská pracovná zmluva na dobu neurčitú/určitú
- Slovenský personálny manežér, ktorý osobne komunikuje so zákazníkmi na mieste
- Žiadne skryté poplatky - otvorená komunikácia
- Vybavenie povolenia na pobyt - povolenie L
- Ubytovanie a ostatné administrtívne záležitosti vybavíme za vás

Životopis v nemeckom jazyku posielajte priamo na personálneho manažéra vo švajčiarsku:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Sme slovenský rekrúter, ktorý komunikuje a sprostredkuje kandidátov o prácu priamo na švajčiarsku agentúru - OPUS Personal AG
V teréne s klientmi ako aj telefoniscky s kandidátmi komunikuje priamo slovenský manažér Martin Rusnák!
Všetky potrebné informácie máte z pravej ruky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Sme slovenský rekrúter sprostredkujúci profily kandidátov priamo na švajčiarskú personálnu agentúru OPUS Personal AG. Priamo v tejto švajčiarskej agentúre kooperuje náš manažér Bc. Martin Rusnák so sídlom v meste Brig. Budúcich kandidátov vyberáme až po telefonickom rozhovore a dlhodobom zvážení. Poskytujeme poradenstvo bez nároku na províziu od budúcich zamestnancov-temporär. Zodpovedná osoba na Slovensku: Ing. Samuel Rusnák. Pracovnú zmluvu, ochranu osobných údajov GDPR a podmienky spolupráce dodáva OPUS Personal AG v nemeckom, anglickom alebo talianskom jayzku. Komunikácia s kandidátom prebieha v slovenskom ako aj v nemeckom jazyku.
ID: 4772809  Datum zveřejnění: 28.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 34,6 EUR/hod.