Elektrikári do Švajčiarska - švajčiarská pracovná zmluva

SM Personal Agency s. r. o.

Miesto práce
Visp, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 6.Mája 2024
Mzdové podmienky (brutto)
35 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých elektromontérov do Švajčiarska. Ideálne s pracovnými skúsenosťami v zahraničí.

Požiadavky:
  • Minimálne 2-3 roky skúseností v obore, ideálne zahraničie
  • Dobrá znalosť nemeckého jazyka na minimálnej úrovni B1 a vyššie / jazyk si overíme telefonicky
  • Vlastné auto je výhodou
  • Chuť pracovať aj nadčasy
  • Vlastné auto výhodou
Ponúkame:
  • Švajčiarsku pracovnú zmluvu
  • Možnosť pracovať pre veľku farmaceutickú spoločnosť
  • Dobré finančné ohodnotenie od CHF 35.- Brutto/hodina + Denné diéty začínajúc od CHF 18.-
  • Ubytovanie vieme zabezpečiť
  • Pracovné povolenie a poistenie vybavíme za Vás

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • 8-10 hodín denne
  • Pracovné dni pondelok až piatok, možné nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Veľká farmeceutická spoločnosť nachadzajúca sa v mestečku Visp, Oberwallis Švajčiarsko. Rozpracované viaceré projekty, kde hľadú elektrikárov, elektromontérov, inštalatérov. Po spokojnosti je možné získať trvalé pracovné miesto!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2-3 roky

Sme slovenský rekrúter sprostredkujúci profily kandidátov priamo pre švajčiarskú personálnu agentúru OPUS Personal AG. Priamo v tejto švajčiarskej agentúre kooperuje náš manažér Martin so sídlom v meste Brig. Budúcich kandidátov vyberáme až po telefonickom rozhovore a dlhodobom zvážení. Poskytujeme poradenstvo bez nároku na províziu od budúcich zamestnancov-temporär. Zodpovedná osoba na Slovensku: Ing. Samuel Rusnák. Pracovnú zmluvu, ochranu osobných údajov GDPR a podmienky spolupráce dodáva OPUS Personal AG v nemeckom, anglickom alebo talianskom jayzku. Komunikácia s kandidátom prebieha v slovenskom ako aj v nemeckom jazyku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Samuel Rusnák
Tel.: +41762911946
E-mail: poslať životopis
ID: 4819943  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 EUR/hod.