Farmaceutický reprezentant/-ka, severní a střední Morava

smart AD s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

smartAD s.r.o.- významná společnost v oblasti outsourcingu farmaceutických firem s působením v České a Slovenské republice, hledá pro posílení našeho týmu nového kolegu/kolegyni na pozici farmaceutický reprezentant/ka pro severní a střední Moravu. Zkušenost ve farmaceutické oblasti (příp. obch.reprezentant, promoční akce atd.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- atraktivní práci na farmaceutickém trhu
- vedení obchodních jednání
- akvizice nových klientů v regioně
- zodpovědnost za plnění stanoveného plánu
- sledování konkurence a dění na trhu
- pravidelný reporting
- práci v dynamicky se rozvíjejích společnosti
- práci pro významnou společnosť v oboru outsourcingu ve farmacii v ČR, SR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

farmacie/obchod

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

min.SŠ vzdělání
- kandidát s prodejními dovednostmi, znalostmi regionu
- zkušenost z farmaceutické oblasti vítány
- prodení obratnost
- umění komunikace, ochotu akceptovat změny
- Časovou flexibilitu, ochotu cestovat
- Jasnou a silnou motivaci
- Chuť se vzdělávat a posunovat svoje osobní cíle
- Uživatelskou znalost PC
- práce na ŽL
- vlastní auto, PC a telefon
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost smart AD s.r.o. vznikla v roce 2003 a jako první v ČR zavedla do lékáren Digital POS systém ( v ČR i SR ), který zobrazuje dynamické reklamní spoty farmaceutických produktů prodávaných v lékárnách – v místě prodeje.
Od 1.9.2006 tedy nabízíme v divizi Outsourcing pronájem jednotlivců nebo celých týmů farmaceutických reprezentantů. Po úspěšné expanzi jsme od 1.10.2007 naše služby rozšířili o území Slovenska. Na tuto činnost dnes navazuje Call centrum s pokrytím celé ČR a SR.
Dalším významným krokem v rozvoji společnosti, je rozšíření o třetí divizi Personal&Recruitment. Vyhledáváme, školíme a trénujeme obchodní reprezentanty jak naše, tak i pro externí farmaceutické společnosti.
Od roku 2011 jsme naše aktivity obohatili o tým obchodních zástupců v novém segmentu trhu - zdravé výživy v ČR. Majitelům Zelených lékáren a zdravých výživ nabízíme nejprofesionálnější služby včetně call centra, e-shopu, profesionálních katalogů, podpory prodeje a propagace.

kontakt: [email protected]
ID: 1304528  Datum zveřejnění: 7.6.2013