Можливість для людей з України

Zubný lekár

SmartDental s.r.o.

Miesto práce
Dlhé Hony, Poprad, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 8 000 EUR/mesiac2000-8000€. Mzda je rozdelená na FIX+Štedrá variabilná zložka mzdy (% z obratu, bližšie bude predstavená na osobnom pohovore).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zubná klinika Smart Dental Clinic Poprad hľadá do svojho mladého kolektívu zubára/ zubárku.

Náplň práce:
- poskytovanie stomatologickej starostlivosti pacientom
- diagnostika, konzultácie, plánovanie liečby
- komunikácia s pacientmi

Smart Dental Clinic sa zaoberá najmodernejšími stomatologickými technológiami.
Ide o zubnú ambulanciu v centre Popradu, ktorá ponúka:
- moderné a nadštandardné vybavenie kliniky
- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- práca s najmodernejšími prístrojmi
- nové priestory priamo v centre Popradu vedľa obchodného domu Max

- práca vhodná pre zubára/zubárku s praxou, ale zaškolíme aj absolventa,

Moderné a nadštandardné vybavenie kliniky
Príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
Multisport karta
1x ročne teambuilding
Zľavy na služby ponúkané klinikou
Štedrá variabilná zložka mzdy (bližšie bude predstavená na osobnom pohovore)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie v odbore: Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SmartDental s.r.o. poskytuje pacientom ucelený koncept liečby v súlade s najmodernejšími odbornými znalosťami, metódami a postupmi s pomocou nadštandardného prístrojového vybavenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4183594  Datum zveřejnění: 31.7.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac