Elektrikári pre stavebné projekty 18 -28€/h

SMI GmbH

An der Pönt 48, 40885 Ratingen, Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Švajčiarsko, Holandsko, Luxembursko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
apríl, máj 2018
Mzdové podmienky (brutto)
18 - 28 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká spoločnosť zo Severného Porýnia-Vestfálska, hľadá elektrikárov pre stavebné projekty v celej Európe (Rakúsko, Nemecko, Holandsko, Belgicko, Luxembursko, Švajčiarsko...).Vykonávajú sa elektrické inštalácie, osadzovanie káblov, napájanie zásuviek, vypínačov, osvetlenia, núdzových svietidiel a protipožiarnych systémov, meldrov, montáž trasy na káble, zapájanie rozvádzačov. Potrebné sú základné znalosti nemeckého alebo anglického jazyka (vedieť sa dohovoriť). Je možné začleniť aj skupiny, v ktorých minimálne jeden ovláda cudzí jazyk. Mzda sa pohybuje medzi 18-28 €/hod.!! Ďalšie informácie telefonicky alebo e-mailom.
Kontakt: Günter Winter
Telefón: +4917662221141
Email: [email protected]

práca na dlhodobo
výborné finančné ohodnotenie
stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu od r. 2007

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť
spoľahlivosť
vyučenie v odbore elektro
komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
vedieť čítať elektrotechnické výkresy a symboly
živnosť
platná vyhláška
vlastné auto (aspoň 1 v skupine)

ID: 3340969  Datum zveřejnění: 20.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 - 28 €/h