Hlavní Účetní s Ruštinou

Smile Expo s.r.o.

Místo práce
Bělehradská 347/54, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatné vedení účetnictví, účetních výkazů, účetní uzávěrky
Kontrola odchozích plateb a pravidelný reporting vedení
Příprava daňového přiznání
Převod zahraničního DPH
Mzdové účetnictví (Pohoda, Money S3)
Spolupráce s ostatními odděleními, konzultace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující finanční ohodnocení
Možnost seberealizace a využití zkušeností a znalostí
Najdete u nás příjemné zázemí s fajn kolegy
5 tydnů dovolené
Multisport kartu
Jazykové kurzy, kurzy zvýšení kvalifikace
Občerstvení na pracovišti a jiné (obědy každou středu, firemní akce, teambuildingy, Chill out zóna)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

4

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme organizátorem mezinárodních výstav a konferencí formátu B2B, které podporují rozvoj inovačních technologií a elektronických komunikací. V letoším roce slavíme již 10 let úspěšné existence na trhu!
ID: 3634990  Datum zveřejnění: 2.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 60 000 Kč/měsíc