Reagujte bez životopisu

Windows Developer

Smitio s.r.o.

Místo práce
Bidláky, Štýřice, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat

Integrovat callcentra OpenScape Contact Center firmy Unify s externími aplikacemi a cloudovými službami (například Facebook).
Přizpůsobovat funkce kontaktního centra potřebám zákazníků (například propojení s umělou inteligencí, která zjišťuje sentiment uživatele).
Pečovat o skvělé produkty společnosti IXPERTA (Virtual Showroom, Xevoq).

Jaké příležitosti vás čekají

Práce pro významné zákazníky (Škoda Auto a další) – vzdáleně z brněnského vývojového centra.
Hledání nových možností a způsobů, jak přizpůsobit a vylepšit funkce kontaktního centra.
Rozšiřování funkcí produktů Virtual Showroom a Xevoq.
Spolupráce s obchodníky na přípravě a realizaci zákaznických user stories.

30 % Integrace callcentra OpenScape Contact Center firmy Unify s externími aplikacemi
30 % Přizpůsobování funkcí kontaktního centra potřebám zákazníků
40 % Péče o skvělé produkty společnosti IXPERTA

Více info například o nabízených benefitech najdeš tu: https://1url.cz/@windowsdeveloper

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jedná se o práci na projektu Automotive ve společnosti IXPERTA. Více info o projektu najdeš tu: https://1url.cz/@automotive

Informace o náboru

Více info o společnosti najdeš tu: https://1url.cz/@ixperta

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Automoto, Věda a výzkum

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Expert

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pokročilejší znalost programování pod Windows, znalost programování dynamických knihoven ve Windows.
- Použití Visual Studia pro kódování a ladění.
- Znalost C/C++, C#, Windows Serveru 2012/2016, GITu.
- Angličtina na technické úrovni.
- Schopnost domluvit se se zákazníkem, co vlastně chce, utřídit informace, vymyslet a připravit řešení k implementaci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na nabídky práce v IT se díváme ajťáckýma očima

Smitio vám dá informace, které nám v běžném hlavoloveckém seznamu nabídek chyběly. Ukazujeme firmy včetně projektů, na kterých zrovna pracují. Propojíme vás napřímo s projektovým týmem. U nabídek zveřejňujeme mzdu. A další funkcionality vymýšlíme společně s vámi.
ID: 3819886  Datum zveřejnění: 2.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 60 000 Kč/měsíc