Číšník/servírka - Dolní Morava

SNĚŽNÍK , a.s.

Místo práce
Velká Morava 46, Dolní Morava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Tebe čekáme:
* Chuť podílet se na tvorbě gastronomických zážitků
* Zájem o gastronomii
* Sdílení nadšení v týmu
* Komunikativnost
* Zodpovědný přístup
* Uvítáme praxi v oboru, ale pokud budeš chtít, vše tě naučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro Tebe máme my:
* Uplatníš se ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
* Nasbíráš zkušenosti v luxusním hotelu nebo na horské chatě
* Najdeš si nové přátele v krásném prostředí místní přírody
* Zajistíme ti ubytování přímo v resortu
* Především si ale užiješ hory zážitků v rámci našich benefitů, které máš povinné :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Polský jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máme svou práci rádi – děláme ji srdcem a s láskou k horám, sportu, aktivnímu životnímu stylu, zážitkům, dobrému jídlu, a hlavně k návštěvníkům a hostům, kteří to cítí stejně jako MY.
ID: 3216915  Datum zveřejnění: 16.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc