Marketing manager

SNĚŽNÍK , a.s.

Dolní Morava relax&sport resort, Velká Morava, Dolní Morava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro prémiový a atraktivní horský resort? Pro resort, který má jasnou vizi a umí se nadchnout pro nové výzvy? Řídit její komunikaci, vyprávět její příběh, rozšiřovat obchodní potenciál a bavit se opravdovým marketingem v celé jeho pestré šíři od práce na kampaních až po tvorbu resortního časopisu?

- příprava a naplňování marketingové strategie resortu
- příprava a tvorba marketingového plánu, budgetu, jeho správa a reporting
- odpovědnost za chod oddělení, vedení týmu
- řízení, koordinace a realizace marketingových projektů, eventů a kampaní
- komunikační mix
- komunikace on i off-line, příprava témat pro PR
- podpora business developmentu, rozvoj značky
- spolupráce s médii, externími agenturami a dodavateli
- úzká spolupráce s vedením firmy a odděleními obchodu a IT
- práce s grafickými a digitálními technologiemi výhodou (foto, video, postprodukce)
- znalost prostředí online digitálních prodejních nástrojů (eshop, věrnostní systémy, aj.)
- znalost produktů a přehled o obsahu a způsobu komunikace odvětví v CZ i zahraničí

Měl/a byste mít
- VŠ vzdělání a zkušenosti v marketingu
- AJ slovem i písmem na výborné úrovni
- zodpovědnost, systematičnost a řídící schopnosti
- výborné komunikační, prezentační a analytické dovednosti
- aktivní přístup, kreativita a flexibilita
- vysoké pracovní nasazení, reprezentativní vystupování a loajalita
- optimismus a zápal do práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Profesionální přístup
- Práci v atraktivním horském středisku s ekonomicky stabilním zázemím
- Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody
- Příspěvek na dopravu do práce
- 5 týdnů dovolené
- Možnost ubytování nebo získání bytu za výhodných podmínek
- Benefitní bodové karty pro rodinu i přátele

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máme svou práci rádi – děláme ji srdcem a s láskou k horám, sportu, aktivnímu životnímu stylu, zážitkům, dobrému jídlu, a hlavně k návštěvníkům a hostům, kteří to cítí stejně jako MY.
ID: 3652956  Datum zveřejnění: 26.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 40 000