Cad designer - junior

Snoeks Automotive CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kateřinská 103, 417 42 Krupka, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:Snoeks Automotive CZ s.r.o., IČ 25435434
Pracoviště:Kateřinská 103, Nové Modlany, 417 42 Krupka 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLN PRÁCE:
Příprava a úprava technické dokumentace a výkresů dílů v návaznosti na jejich změny a revize
Evidence požadavků na úpravu technické dokumentace, plánování harmonogramu změn a komunikace jejich provedení s vedoucím změny
Podílení se na vývoji nových dílů
Příprava detailu reworků pro reworkáře
Vážení a fotografování produktů a následná editace fotografií
Distribuce a evidence technické dokumentace ve Snoeks automotive CZ
Spolupráce na vytváření grafických návrhů a image společnosti v souladu s platnou politikou a cíli organizace
POŽADAVKY
Min. SŠ vzdělání technického směru
Aktivní znalost AJ
Zkušenosti ideálně na podobné pozici - výhodou
Pokročilá znalost MS Office
Znalost SW Solid Works - výhodou
Samostatnost, preciznost
Znalost grafického softwaru (Photoshop, GIMP)
Technické kreslení, znalost výrobních technologií
VHODNÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY
NABÍZÍME:
22 dnů dovolené, příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění, bonusy na Vánoce / dovolenou, zaměstnanecké akce, občerstvení na pracovišti zdarma, stravenky, flexi pasy, jazykové kurzy, školení, možnost kariérního růstu, práce v dynamické a rozvíjející se holandské společnosti - možnost navštívit centrálu v NL, pracovní doba 7:00 - 15:30
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 11490130733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou