Reagujte bez životopisu

Hlavná sestra v zariadení sociálnych služieb

Sociálne služby VRBA n.o.

Miesto práce
Vrbová nad Váhom, Slovensko
Termín nástupu
Ihneď
1 400 - 1 800 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, mesačné osobné hodnotenie podľa výkonu práce .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinovanie a usmerňovanie poskytovania starostlivosti občanom v zariadení zodpovedanie za odbornú úroveň poskytovanej zdravotnej starostlivosti v rámci zariadenia,
  • koordinovanie a kontrolovanie ošetrovateľských a opatrovateľských činností,
  • zodpovedanie za organizáciu, kvalitu a účelovosť poskytovanej zdravotnej starostlivosti,
  • zodpovedanie za dodržiavanie odborných a etických postupov pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti,
  • vedenie a zodpovednosť za príslušnú ošetrovateľskú a opatrovateľskú dokumentáciu v rámci ošetrovateľského a opatrovateľského procesu vrátane IS Dods, atď.

​• príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív,
​• možnosť odborného rastu a vzdelávania,
​• stravovanie za zvýhodnené zamestnanecké ceny,​

Zašlite nám životopis, motivačný list a pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu 3 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona, budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Študijný odbor ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax najmenej 5 rokov v požadovanom odbore v zariadení sociálnych služieb alebo v zdravotníckom zar

Počet rokov praxe

5

bezúhonnosť,

zdravotná a odborná spôsobilosť na výkon funkcie,

znalosť platnej legislatívy upravujúcej výkon predmetnej činnosti: orientácia v zákonoch v sociálnej oblasti, znalosť právnych predpisov v oblasti zdravotnej starostlivosti,

organizačné a komunikačné zručnosti,

samostatnosť,

zodpovednosť,

spoľahlivosť,

rozhodnosť,

dôslednosť,

organizácia a plánovanie práce,

schopnosť analyzovať a riešiť problémy

Sociálne služby VRBA n.o. Vrbová nad Váhom je poskytovateľom sociálnych služieb v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Tehelová
Tel.: +421905307033
E-mail: poslať životopis
ID: 4820823  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac