Lakýrník

Solar Turbines EAME s.r.o.

Tatinná 59, 438 01 Žatec-Bitozeves, Česko, Ústecký kraj, Okres Chomutov, Okres Louny, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nanášení nástřiku dle výrobních instrukcí a postupů s ohledem na stav materiálů,
Čištění a otryskávání, ruční i strojové, zakrývání a vykonávání dalších povrchových úprav součásti před nanesením nástřiku.
Aplikace nátěru na všechna místa v požadované kvalitě
Odstranění krytí a čištění součástí před dalšími kroky výrobního procesu
Nastavování a obsluha příslušného zařízení dle stanovených postupů a specifikací
Je-li to potřebné ke zlepšení nástřikového procesu, upravuje přípravky pro zakrytí či upevnění
Vede záznamy o stavu materiálu a objednává nástřikový materiál pro udržení stanovené optimální úrovně zásob
Iniciuje zlepšování procesu lakování
Je plně angažován v dodržování a zlepšování pravidel bezpečnosti práce a úzce spolupracuje s oddělením Bezpečnosti a ochrana zdraví při práci a životního prostředí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kariérní růst a přiležitosti k osobnímu rozvoji v mezinárovní firmě
Zajímavý systém odměňování, včetně 13. a 14. bonusu
Zaměstnanecké benefity, vč. příspěvku na dopravu
Jazykové kurzy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vyučený lakýrník nebo prokázaná praxe výhodou
komunikace v českém jazyce
minimální schopnosti pracovat s PC
nekonfliktní jednání
zodpovědný přístup k práce a bezpěčnosti práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Headquartered in San Diego, California, USA, Solar Turbines Incorporated, a subsidiary of Caterpillar Inc., is one of the world’s leading manufacturers of industrial gas turbines, with more than 15,000 units and over 2 billion operating hours in over 100 countries.
ID: 3215964  Datum zveřejnění: 16.10.2017