Reagujte bez životopisu

Elektrikář / šéf montáží FVE na bytových domech

Solární experti s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
okamžitě
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 80 000 Kč/měsíc+ auto i soukr. účelům + ntb + mob.+ velmi zajímavé roční bonusy vázané na KPI's). 4 týdny dovolené

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme elektrikáře minimálně s kvalifikačním § 6 podle staré vyhlášky 50/1978 Sb.
Pozice je primárně o organizaci a řízení instalačních týmů pro stavby FVE na bytových domech.

Požadujeme:
⁃ min SŠ s praxí 4 roky ve stavebnictví a elektro, min. § 6 podle staré vyhlášky 50/1978 Sb a ideálně § 9 - revizní technik.
⁃ ČJ rodilý mluvčí + AJ technického zaměření (je třeba rozumět technickým listům a mít možnost se poradit s dodavateli komponent)
⁃ Manažerské dovednosti, schopnost uřídit si lidi v realizačním oddělení (výhledově 10 - 50 osob). Tyto týmy si bude moci postavit společně s námi.
⁃ Schopnost čtení prováděcí projektové dokumentace a schémat zapojení
⁃ Práce s AutoCAD, ale není úplně nutná

Náplň práce:- v součinnosti s technickým ředitelem připravit technické a logistické řešení instalací FVE na bytových domech
- organizace a vedení realizačních týmů instalačních techniků interních i externích, plánování montáží a příprava harmonogramů instalací
- technické obhlídky budov, kde proběhne instalace FVE. Kontrola, finalizace a zpřesňování návrhů technických řešení
- kontrola provedení prací, vedení stavebních deníků - (dokumentace stavu staveniště na začátku stavby, plánování prací, kontrola bezpečnosti, a v ideálním případě následně revize zapojení)
- komunikace s dodavateli navazujících technologií např. tepelných čerpadel či dobíjecích stanic pro elektromobily
- dočasně práce jak na přípravě staveb, tak na jejich realizaci, cca 6 měsíců, následně primárně manažerská činnost
- práce se programy a aplikacemi které používáme pro přesné technické návrhy FVE a tvorbu rozpočtů (K2 Base + SolarEdge Designer)
- příprava/kontrola seznamů elektro materiálu pro objednání (výstroj rozvodných skříní)
- součinnost s oddělením přípravy zakázek a obchodními zástupci
- podílení se na náboru, školení, udržování a zvyšování kvalifikace montážních techniků

Shrnutí:
Hledáme technicky zdatného kandidáta - elektrikáře, který je systematický a založením perfekcionista, šikovný na budování týmů a řízení lidí, který postupně s námi poroste a postaví si procesy pro týmy na realizaci zakázek FVE na bytových domech.
V rámci zaškolení ze začátku si spolu projdeme několik projektů od A do Z, zkušenost s montážemi FVE není nezbytnou podmínkou. Potřebnou kvalifikaci pro montování FVE vám zajistíme.
V našem případě platí, že Sky is the limit....

Zaměstnanecké výhody, benefity

Úvazek: na full-time (HPP - České Budějovice, nebo Praha)
Odměna: 65 000Kč nástup (+ auto i soukr. účelům + ntb + mob.+ velmi zajímavé roční bonusy vázané na KPI's). 4 týdny dovolené
Nabízíme fajn pracovní prostředí. Věříme na kvalitu, svědomitost, dobré dlouhodobé vztahy a fér jednání jak vůči kolegům, tak směrem k zákazníkům.
Kanceláře máme na Praze 10 a v Českých Budějovicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

elektrikář minimálně s kvalifikačním § 6 podle staré vyhlášky 50/1978 Sb.

Počet let praxe

4

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4494197  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc