Manažér obstarávania - stavebníctvo

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významný stavebný projekt v Bratislave hľadáme skúseného manažéra pre obstarávanie, ktorý bude manažovať nasledujúce úlohy:

- Byť kľúčový kontakt pre všetky nákupné činnosti
- Analyzovať ponuky dodávateľov na základe viacerých hodnotiacich kritérií vrátane ceny, dostupnosti, podmienok, kvality a predchádzajúcich výsledkov vrátane prípravy primeraných porovnávacích hárkov
- Vyjednávanie so subdodávateľmi a dodávateľmi a príprava zmlúv
- Spolupráca so všetkými stranami (dodávateľmi a koncovými používateľmi) s cieľom využiť jasné požiadavky a stratégie pre procesy obstarávania
- Spolupráca s ostatnými funkciami projektu, najmä s inžinierskou a realizačnou činnosťou, s cieľom zabezpečiť splnenie všetkých technických, obchodných požiadaviek a dodržanie požadovaných termínov.

- Konkurenčná finančná odmena
- Šance na kariérny postup v rámci medzinárodnej spoločnosti
- Pracovné prostredie, ktoré podporuje tímovú prácu a osobnú iniciatívu.

Ďakujeme za všetky reakcie. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2022 (ostáva ešte 29 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Je svetovým lídrom v oblasti stavebníctva, ktorý realizuje rozsiahle projekty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obstarávanie v stavebníctve

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Znalosť stavebného trhu na Slovensku
- Skúsenosti na podobnej pozícii 5 rokov
- Znalosť slovenského práva ( zmluva , platobný výmer , atď. )
- Skúsenosti s podobnými prácami ( železničné práce , električkové práce , diaľnice atď. )
- Technické znalosti

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ángel Díaz
Tel.: +421 948 967 730
E-mail: poslať životopis
ID: 4426921  Datum zveřejnění: 17.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac