Manažér obstarávania - stavebníctvo

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významný stavebný projekt v Bratislave hľadáme skúseného manažéra pre obstarávanie, ktorý bude manažovať nasledujúce úlohy:

- Byť kľúčový kontakt pre všetky nákupné činnosti
- Analyzovať ponuky dodávateľov na základe viacerých hodnotiacich kritérií vrátane ceny, dostupnosti, podmienok, kvality a predchádzajúcich výsledkov vrátane prípravy primeraných porovnávacích hárkov
- Vyjednávanie so subdodávateľmi a dodávateľmi a príprava zmlúv
- Spolupráca so všetkými stranami (dodávateľmi a koncovými používateľmi) s cieľom využiť jasné požiadavky a stratégie pre procesy obstarávania
- Spolupráca s ostatnými funkciami projektu, najmä s inžinierskou a realizačnou činnosťou, s cieľom zabezpečiť splnenie všetkých technických, obchodných požiadaviek a dodržanie požadovaných termínov.

- Konkurenčná finančná odmena
- Šance na kariérny postup v rámci medzinárodnej spoločnosti
- Pracovné prostredie, ktoré podporuje tímovú prácu a osobnú iniciatívu.

Ďakujeme za všetky reakcie. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Je svetovým lídrom v oblasti stavebníctva, ktorý realizuje rozsiahle projekty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obstarávanie v stavebníctve

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Znalosť stavebného trhu na Slovensku
- Skúsenosti na podobnej pozícii 5 rokov
- Znalosť slovenského práva ( zmluva , platobný výmer , atď. )
- Skúsenosti s podobnými prácami ( železničné práce , električkové práce , diaľnice atď. )
- Technické znalosti

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4426921  Datum zveřejnění: 17.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac