Tester/používateľ CAD/CAM - odevná výroba

Solver IT s.r.o.

Miesto práce
Uhrova 20, Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Min. 1000Eur a podľa skutočných výsledkov práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tester/testerku odevného CAD/CAM systému. Nutná je teoretická aj praktická znalosť konštrukcie odevov - strihov, odevnej výroby a práce s počítačom. Výhodou je znalosť práce s odevným CAD/CAM systémom. Gerber, Assyst, Investronica...
Angličtina aspoň písmom nutná.
Ak neviete ako sa CAD/CAM systém používa, nie ste vhodný kandidát.

Nadpriemerné platové ohodnotenie. Práca v medzinárodnom kolektíve na odborne zaujímavých úlohách.
Pružná pracovná doba podľa dohody.
Možnosť cestovať. Firemné víkendy v horách.

Pošlite svoje profesné CV s uvedením praxe a konkrétnych systémov. Dátum možného naástupu, požadovaný plat amiesto kde chcete pracovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odevná výroba, IT.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

Má prax v odevnej výrobe a príprave výroby s pomocou CAD/CAM systému.
Samostatne pracuje a komunikuje so zahrnaičným zákazníkom v angličtine.

Slovenský Softwarehouse s 28 ročnou tradíciou.
Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
Našich 35 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
Aplikácie sú: CAD/CAM, Android Apps, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
Info o spoločnosti na www.solver.sk, info@solver.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Solver IT, s.r.o.
Uhrova 20
831 01 Bratislava
ID: 3268681   Datum zveřejnění: 15.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Min. 1000Eur a podľa skutočných výsledkov práce.