Referent/ka zahraničního nákupu – Nákupčí - operativní nákup

SPEED PRESS Plus a.s. - reklamní a dárkové předměty

Místo práce
Freyova, Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody - možné ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Motivační bonusový systém, Příspěvek na stravování. Firemní notebook, telefon – občasná možnost Home office. Slevy na firemní výrobky (kredit).

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní je komunikace se zahraničními dodavateli a partnery z ČÍNY.

Zodpovědnost za operativní nákup zboží do konkrétních jednorázových zakázek dle požadavků obchodního oddělení a sledování plnění dodávek, komunikace se stávajícími dodavateli a proaktivní vyhledávání nových dodavatelů i produktů. Zakázková výroba.

Zpracování cenových kalkulací a realizace dovozu zboží včetně výpočtu dopravy, cla, certifikace, atd.. (nákup primárně ASIE - Dálný východ, ale i výjmečně EU, ČR).

Purchasing specialist - Buyer - Procurement Specialist - Supply chain.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti, která je 30 let úspěšná v oboru.

Místo výkonu práce – Freyova 8, Praha 9 – Vysočany.

Velmi dobrá dostupnost MHD, metro, firemní parkoviště.

Práci na hlavní pracovní poměr.

Práci se zajímavým širokým portfoliem produktů i zakázková výroba.

Možnost uplatnění kreativity.

Možnost profesního růstu, školení, motivační bonusový systém.

Velmi přátelská a otevřená komunikace a kolektiv.

Příspěvek na stravování.

Firemní notebook, telefon – občasná možnost Home office.

Slevy na firemní výrobky (kredit).

Výplaty jsou vždy včas na účtu.

Nástup ihned.

Informace o náboru

Jsme jedna z prvních a z největších společností v oblasti prodeje, potisku a výroby reklamních předmětů. Na českém trhu působíme více než 30 let.
Nabízíme reklamní předměty, dárkové a propagační předměty od všech světových výrobců.
V rámci svého moderního výrobního závodu u Prahy jsme schopni zajistit vlastní výrobu a všechny nejnovější technologie reklamního značení. Vzorkovna dárků. Poskytujeme široké zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí u metra, vlastní parkoviště, mnoho z benefitů.
Jsme držiteli ocenění značky SPEED PRESS+ titulem CZECH BUSINESS SUPERBRANDS 2019, které je udělované nejúspěšnějším českým značkám.
Certifikace ISO 9001:2015 – řízení veškerých firemních procesů. Využíváme moderní technologie.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

nákup z číny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Taric - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

Praxi v nákupní činnosti z ASIE.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

Proaktivního člověka s pozitivním myšlením, který je otevřený učit se stále novým produktům a procesům, přijímá nové podněty.

Kultivovaně prezentuje společnost navenek, má vysoké etické hodnoty.

V rámci týmu a společnosti si umí nastavit vztahy, je schopen pracovat s dalšími týmy, včetně výroby. Přináší nové podněty do společnosti.

Výkon, jeho měření a ohodnocení je pro nás klíčové. Hledáme kolegy, kteří jsou si sami schopni určit priority a zorganizovat svou práci.

Další informace http://www.speed-press.cz/nabidka-zamestnani/?r=nab1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.speed-press.cz
ID: 4042888  Datum zveřejnění: 8.3.2021