Asistentka finančního ředitele

SPGroup a.s.

Místo práce
Masarykovo nábřeží, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 32 000 Kč/měsíc13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- administrativní podpora finančního ředitele, organizace schůzek, vedení kontaktů, vyřizování úkolů;
- vedení interbankingu jedné z dceřinek;
- správa datových schránek (35 společností) včetně správy přístupových kódů, distribuce zpráv a odesílání zpráv a daňových přiznání;
- konečná kontrola tuzemských a zahraničních platebních příkazů, kontrola plátců DPH, kontrola úhrady faktur, spoluodpovědnost za oběh faktur;
- zpracování a kontrola cestovních příkazů;
- zajištění pravidelných plateb, převody fin. prostředků, zahraniční nájemné, rozúčtování a úhrady pojistného, kontrola zůstatků všech bankovních účtů atd.
- správa platebních karet;
- digitalizace dokumentů FO, distribuce a archivace, aktualizace relevantních tabulek a přehledů;
- zpracování finančních reportů za supinu;
- komunikace s úřady státní správy;
- provádění fyzické inventury majetku;
- po zapracování možnost účasti na dalších zajímavých projektech.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá pozice s možností růstu - ideální pro rozjezd kariéry;
- přátelské pracovní prostředí;
- standardní pracovní pomůcky, mobilní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely, příspěvek na stravování;
- krásné reprezentativní kanceláře Praha 1 s výhledem na Pražský hrad.

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a alespoň stručný průvodní dopis.

Těšíme se na setkání s Vámi

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika, finance

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost, systematičnost, rozvážnost, poctivost;
- příjemné vystupování, vstřícnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb , ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů a výrobce elektroizolátorů, dále ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty .

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3656105  Datum zveřejnění: 30.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 32 000 Kč/měsíc13. plat