Asistentka předsedy představenstva

SPGroup a.s.

Místo práce
Masarykovo nábřeží 28, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
16.8.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení diáře předsedy představenstva, koordinování a příprava schůzek, správa kontaktů;
- sjednávání schůzek s obchodními partnery z oblasti korporátní, i municipální i politické sféry;
- komunikace s obchodními partnery a dodavateli služeb;
- interní komunikace v rámci jednotlivých oddělení a dceřiných společností;
- příprava podkladů pro schůzky předsedy představenstva, příprava prezentací, příprava materiálů k poradám - - vedení a zasedání představenstva dceřiných společností, zajištění zápisů z porad;
- organizace služebních i soukromých cest (letenky, ubytování, apod.);
- metodické vedení dalších asistentek;
- supervize oběhu smluv a dokumentů, archivace dokumentů;
- samostatné plnění operativních úkolů a projektů.

Pracovní doba:
8:00 - 16:30, 1x týdně 9:30 - 18:00
Nástup:
dohodou, ideálně do 19.8.2019

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou;
- pracoviště Praha 1, kancelář s výhledem na Pražský hrad;
- zázemí stabilní společnosti;
- roční bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělání;
- dlouhodobost a stabilitu.

V rámci výběrového řízení nabízíme možnost strávit u nás 2-3 hodiny a zažít atmosféru běžného chodu pro správné rozhodnutí.

Informace o náboru

Nástup:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

obchodní akademie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně 5 let praxe na pozici asistentky top managementu PODMÍNKOU, především zkušenosti s vedením diáře nadřízeného - příprava schůzek s top partnery a významnými osobnostmi;
- zralá osobnost s bohatými osobními i profesními zkušenostmi.
- komunikativní znalost angličtiny (základní komunikace se zahraničními partnery);
- výborná znalost práce na PC (MS Office, Internet, Power Point);
- výtečné organizační schopnosti, komunikační dovednosti na vysoké úrovni, profesionalita, reprezentativní vystupování;
- schopnost rychlého psaní dle diktátu;
- zdravý úsudek, předvídání událostí, předcházení problémům a úspora energie nadřízeného;
- zodpovědnost, flexibilita, loajalita, trpělivost;
- diskrétnost při nakládání s informacemi;

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb , ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů a výrobce elektroizolátorů, dále ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty .

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3699334  Datum zveřejnění: 20.6.2019