Telefonistka / telefonista pro český trh

spinoptika s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 15 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi český rodilý mluvčí nebo mluvíš plynně česky a hledáš flexibilní práci na částečný nebo na plný úvazek, který je možné vykonávat také z domova? Máš kultivovaný mluvený projev a rád komunikuješ? Pak hledáme právě Tebe!

Co Vás na dané pozici čeká?

• Pohodová atmosféra bez stresu, práce v úspěšném a energickém týmu
• Kompletní databáze kontaktů a sada nástrojů pro snadný začátek (nejen katalog, ale kompletní školení a coaching, abys vše zvládl/a úspěšně a v klidu)
• Volání našim klientům, nabízení služeb z našeho portfolia (90 % náplně je představení služby, dohodnutí schůzky, následná koordinace, rozhovory po schůzce)
• Obchodní e-mailová korespondence
• Flexibilní pracovní doba (obvykle preferujeme alespoň několik stálých dní v týdnu, může být předmětem společné diskuse)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• klidné zdravé pracovní prostředí, kde jsou zaměstnanci středobodem našeho podnikání (věříme, že šťastný zaměstnanec dělá klienta šťastným),
• práci v malém, energickém týmu v příjemném prostředí pražských Vršovic (v docházkové vzdálenosti od nákupního centra Eden, množství restaurací a volnočasových aktivit kolem)
• flexibilní pracovní dobu
• kompletní produkt, zaškolení a podpůrné materiály (žádný tlak na začátku, povedeme Tě krok za krokem naším podnikáním)
• motivující finanční ohodnocení, základní plat plus velice atraktivní a realisticky dosažitelné bonusové schéma
• občerstvení na pracovišti (čaj, káva, snack)
• osobní a týmovou supervizi

Informace o náboru

Vhodní kandidáti, kteří splňují požadovaná kritéria, přiložte k přihlášce svůj životopis

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

telefonni operator, telemarketing

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Ruský jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Excelentní znalost češtiny, slovem i písmem, základní znalost AJ nebo Ru
• Příjemný projev a hlas po telefonu
• Základní počítačové znalosti (excel, word, office, vyhledávání pomocí google)
• Měla by Tě zajímat péče o zákazníka, budování vztahů a komunikace
• Měl/a bys mít rád svou práci, být schopen/schopna komunikovat samostatně, být odpovědný/á a otevřený/á objevovat nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme český startup spojující technologie a obchod, který vybudovali nadšenci a techničtí inovátoři. Naší vizí je realizace technologických a inovativních modelů v oblasti produktové bezpečnosti, dostupnosti řešení a dokonce zlepšování kvality života pro naše globální zákazníky.
Momentálně rozšiřujeme svoje aktivity do optického průmyslu v Česku a rozšiřujeme náš tým sídlící v Praze.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3858636  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc