Operátor strojovny - teplárna

SPOLANA a.s. (MPSV)

Místo práce
Spojovací, 1 2 Libiš, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zařízení na výrobu a rozvod energií (81896)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPOLANA a.s., IČ 45147787, http://www.spolana.cz
Pracoviště:SPOLANA a.s. - Libiš, Spojovací, Libiš, 277 11 Neratovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
• ukončené SOU vzdělání - nejlépe technického směru
• samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost
• praxe s obsluhou strojních zařízení

Náplň práce:
• obsluha zařízení na výrobu elektrické energie (turbogenerátor)
• regulace toku energie na odběrová místa
• kontrola strojního a výrobního zařízení

Nabízíme:

• stabilní zázemí mezinárodní společnosti
• závodní stravování, 5 týdnů dovolené
• odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás nabídka pracovní pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email: [email protected] nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 315 665 563.

Pokud Vámi uvedené údaje budou odpovídat požadavkům, budeme Vás nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Jestliže od nás žádnou zprávu ve výše uvedeném termínu neobdržíte, znamená to, že jste bohužel nebyl/a zařazen/a do dalšího kola výběrového řízení. Zasláním Vašich osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Spolana a.s. a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však na 1 kalendářní rok od data jejich zaslání. Udělení Vašeho souhlasu je dobrovolné a můžete je kdykoliv odvolat.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 11549820750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou