Technolog výroby pvc

SPOLANA a.s. (MPSV)

Místo práce
Spojovací, 1 2 Libiš, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-11
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech (21453)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPOLANA a.s., IČ 45147787, http://www.spolana.cz
Pracoviště:SPOLANA a.s. - Libiš, Spojovací, Libiš, 277 11 Neratovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-11
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:
Požadujeme:
• Ukončené VŠ vzdělání v oboru chemické technologie (organická chemie, petrochemie)
• Pozice je vhodná i pro absolventy (předchozí praxe výhodou)
• AJ na komunikativní úrovni
• Ochotu učit se novým věcem
• Dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
• Technologický dohled nad provozem
• Vyhodnocování technologických parametrů a navrhování změn v technologickém procesu výroby
• Spolupráce na činnostech spojených s bilancováním spotřeby surovin a energií
• Navrhování optimalizačních opatření
• Příprava technický rozvoje souvisejícího se zvyšováním úrovně výroby
• Vyhodnocování emisí škodlivých látek do životního prostředí
Nabízíme:
• Důkladné zaškolení
• Zajímavou práci
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zázemí a jistoty velkého podniku
• Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje
• Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, závodní stravování, měsíční odměny, Flexi passy, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na brýle, příspěvek na očkování)

Nástup dle dohody

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 11558300781

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně