Chemik obsluha výrobního zařízení

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, a.s.

Místo práce
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
19070 - 22410 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Spolek pro chemickou a hutní výrobu hledá uchazeče pro společnost SPOLCHEMIE Electrolysis, a.s.
CHEMIK obsluha výrobních zařízení (12– ti hod. směny)
práce v novém provoze s nejmodernější technologií
práce na zařízení s vysokým stupněm automatizace
jedná se o obsluhu moderního technologické zařízení - elektrolyzéry, filtrace, čerpací stanice,
úpravna chemikálií
kontrolní činnosti aparátů a nádrží, dávkování surovin
menší servisní zásahy na technologii výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

zvýhodněné stravování (výběr ze 6 ti jídel)
5 týdnů dovolené
možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem – vazba na MHD a vlak
možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
příspěvek na penzijní připojištění

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou)
vhodné i pro absolventy
Mzda:
čtvrtletní odměny dle kvality odvedené práce

Informace o náboru

CV zašlete na kontaktní email [email protected]
nebo přineste osobně na pers. odd. Revoluční 86, Ústí nad Labem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

chemické, strojírenské, electro-technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
maturita - v chemickém či technickém oboru výhodou
dobrý zdravotní stav, pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost v Ústí nad Labem patří přes 160 let ke klíčovým hráčům evropského chemického průmyslu. Výroba společnosti je vnitřně plně integrovaná, šetrná vůči životnímu prostředí a využívá vlastní patentovou technologii.

Naše podnikání ve výrobě epoxidových a alkydových pryskyřic, speciálních epoxidových systémů a hydroxidů a speciálních chemických derivátů jde ruku v ruce s ochranou životního prostředí a udržitelnosti výroby. Jako první na světě jsme získali mezinárodně uznávaný environmentální certifikát EPD pro epoxidovou pryskyřici.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3458127  Datum zveřejnění: 27.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19070 - 22410 Kč