Technolog pro výrobu lyží

SPORTEN, a.s. (MPSV)

U Pohledce 1347, 592 31 Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPORTEN, a.s., IČ 15531457, http://www.sporten.cz
Pracoviště:U Pohledce 1347, 592 31 Nové Město na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z důvodu posílení kolektivu přijmeme technologa pro výrobu lyží. Pracovní náplň: příprava podkladů pro výrobu, příprava programů a nastavení výrobních linek, koordinace nových technologických postupů, vyhodnocování projektů, navrhování nových výrobních technologií, péče o stávající projekty, komunikace s dodavateli a j. Požadujeme: středoškolské vzdělání nejlépe technického směru nebo vyučení s maturitou, znalosti CAD (AUTOCAD,ProE,Inventor),znalost AJ výhodou.Praxe ve vývoji nebo technologii je vítána, ale oceníme i chuť učit se a porozumět práci v tomto oboru.Nabízíme: práci v zajímavém oboru ve stabilní firmě, 25 dní dovolené, výhodné stravování - oběd/12,-Kč, příspěvek na penzijní připojištění/spoření a zdarma využití našeho sportovního centra: sauna,squash,rekondiční posilovna 1x týdně. Zájemcům o práci bude umožněna návštěva firmy, vč. výroby lyží. Kontakt: p.Šuteková, [email protected], tel. 566654328

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11754300727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou