Montážní dělník sportovních potřeb ze dřeva

SPORTEN, a.s. (MPSV)

U Pohledce 1347, 1 2 Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů (82193)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPORTEN, a.s., IČ 15531457, http://www.sporten.cz
Pracoviště:U Pohledce 1347, 592 31 Nové Město na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 15000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis práce: kompletace dílů lyží a zakládání do lisů na středisku kližírna. Práce je středně těžká a ve třísměnném provozu, pracovní doba 7,5 hod./1směna. Zájemcům o práci bude umožněna návštěva provozu a pracoviště. Požadujeme: spolehlivost, chuť a trpělivost naučit se novou práci. Měsíční mzda od 15 do 19 tis.Kč hrubého je pouze orientační údaj, po zapracování, podle množství a kvality může být i vyšší. Pracovní poměr nabízíme na dobu určitou, ale při dobrých pracovních výsledcích není vyloučeno prodloužení či smlouva na dobu neurčitou. Nabízíme: 25 dní dovolené, výhodné stravování - oběd/12,-Kč, příspěvek na penzijní připojištění/spoření a 1x týdně zdarma využití:sauna,squash,rekondiční posilovna v našem sport.centru. Kontakt: p.Šuteková, [email protected], tel.566654328.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11754450786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity