Vedoucí oddělení Obuvi - Sports Direct

Sports Direct

Místo práce
Avion Shopping Park, Skandinávská 2, Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 25.000 + bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení a řízení malého týmu prodejců
- Řízení skladových zásob včetně merchandisingu a zpracování příjmu zboží
- Maximalizace prodeje prostřednictvím skvělé obsluhy zákazníků
- Zajištění dodržování firemní politiky, postupů a pokynů všemi zaměstnanci
- Školení a koučování členů týmu v oddělení k rozvoji jejich dovedností a znalostí výrobků
- Zajištění dosažení KPI a cílů všemi členy týmu oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnaneckou slevu ve výši 20%
- Bonus za měsíční výkon až do výše 20% platu
- Bonus za inventury
- Příležitost k rozvoji
- Kariérní postup

Informace o náboru

Prosíme uchazeče, aby nám své strukturované CV posílali elektronicky na [email protected] a do předmětu emailu zadávali název inzerátu na který reagují.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dobré komunikační schopnosti se schopností vést tým lidí
- Organizační dovednosti se schopností určování priorit jednotlivých úkolů zadaných manažerem prodejny
- Flexibilita - směny zahrnují večery a víkendy
- Schopnost školení a koučování týmu v oddělení
- Inspirovat a motivovat ostatní
- Orientace na výsledky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Retail

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3260621  Datum zveřejnění: 4.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 25.000 + bonus