Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.
Sports Direct jako součást skupiny Frasers Group vznikla v Anglii původně jako drobný obchod se sportovními potřebami. Od té doby se rozrostla v globálního retail lídra zastřešujícího přední značky z odvětví sportu, volnočasových aktivit, her a luxusní módy. Věříme, že riskovat se vyplácí. Nikdy neváháme posouvat se kupředu a měnit způsob, jakým retail funguje, přičemž neustále rozšiřujeme naše portfolio a vylepšujeme prodejny. Nesedíme s rukama v klíně – kdo zaváhá, nejede!

Máš odvahu pracovat pro Sports Direct?
Náš potenciál je obrovský a zkušenosti, které u nás můžete získat jsou zcela bezkonkurenční, pro vytěžení maxima z této jedinečné příležitosti musíte doslova dýchat a žít našimi hodnotami, kterými jsou:
1. Think without limits and take the team with you
Otevřené a skromné smýšlení, schopnost představit si, že i nemožné se může stát realitou, a v tomto podporovat celý tým. Nebát se riskovat, pokud je to pro byznys to nejlepší.
2. Own it and back yourself
Schopnost jednat zcela sebevědomě a rozhodně, nikoliv však arogantně. Za svým rozhodnutím a přesvědčením si musíte stát a přijmout výsledek, a to jakýkoliv – dobrý či špatný.
3. Don’t hesitate and act with purpose
Efektivní a účelný způsob jednání, neustálá snaha naši práci zlepšovat.

V co věříme: Sebevědomí je tím nejstylovějším a nejpohodlnějším, co můžete mít na sobě
Jaká je naše vize: Stát se přední světovou destinací pro sport a fitness – ať už děláte jakýkoliv sport za jakýmkoliv účelem
Náš cíl: Využít síly sportu k tomu, aby se každý mohl stát legendou

Aktuální nabídky práce

1 - 1 z 1

Nabídky práce mailem

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce společnosti Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.
Nabídky společnosti e-mailem

Kontakt společnosti

Vysoká 2/B, 811 06 Bratislava
Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.
Vysoká 2/B, 811 06 Bratislava
Web: http://sk.sportsdirect.com