Zástupca Vedúceho Predajne-Sports Direct, Trnava

Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 208 EUR/mesiacCommercial bonus na základe plnenia predajných cieľov a kontroly hodín Inventúrny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Sports Direct vám dáme možnosť naplno využiť svoje schopnosti a objaviť množstvo nových príležitostí.

· Podpora manažéra predajne s efektívnym riadením a vedením tímu

· Vedenie zásob vrátane merchandisingu, spracovávania príjmu zásob a vrátenia tovaru

· Maximalizovanie predaja prostredníctvom skvelých služieb zákazníkom

· Zabezpečovanie dodržiavania pravidiel spoločnosti, jej postupov a pokynov všetkými zamestnancami

· Asistovanie s tréningom všetkých členov tímu na rozvoj ich schopností

· Zabezpečovanie dosahovania KPI a cieľov spoločnosti všetkými zamestnancami

· Riadenie a koordinácia zmien zamestnancov pre podporu každodenného chodu predajne

Zamestnanecké výhody, benefity

Súťaživý plat
20% zamestnanecká zľava
Commercial bonus na základe plnenia predajných cieľov a kontroly hodín
Inventúrny bonus
Príležitosti na rozvoj
Kariérny postup

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sports Direct jako součást skupiny Frasers Group vznikla v Anglii původně jako drobný obchod se sportovními potřebami. Od té doby se rozrostla v globálního retail lídra zastřešujícího přední značky z odvětví sportu, volnočasových aktivit, her a luxusní módy. Věříme, že riskovat se vyplácí. Nikdy neváháme posouvat se kupředu a měnit způsob, jakým retail funguje, přičemž neustále rozšiřujeme naše portfolio a vylepšujeme prodejny. Nesedíme s rukama v klíně – kdo zaváhá, nejede!

Máš odvahu pracovat pro Sports Direct?
Náš potenciál je obrovský a zkušenosti, které u nás můžete získat jsou zcela bezkonkurenční, pro vytěžení maxima z této jedinečné příležitosti musíte doslova dýchat a žít našimi hodnotami, kterými jsou:
1. Think without limits and take the team with you
Otevřené a skromné smýšlení, schopnost představit si, že i nemožné se může stát realitou, a v tomto podporovat celý tým. Nebát se riskovat, pokud je to pro byznys to nejlepší.
2. Own it and back yourself
Schopnost jednat zcela sebevědomě a rozhodně, nikoliv však arogantně. Za svým rozhodnutím a přesvědčením si musíte stát a přijmout výsledek, a to jakýkoliv – dobrý či špatný.
3. Don’t hesitate and act with purpose
Efektivní a účelný způsob jednání, neustálá snaha naši práci zlepšovat.

V co věříme: Sebevědomí je tím nejstylovějším a nejpohodlnějším, co můžete mít na sobě
Jaká je naše vize: Stát se přední světovou destinací pro sport a fitness – ať už děláte jakýkoliv sport za jakýmkoliv účelem
Náš cíl: Využít síly sportu k tomu, aby se každý mohl stát legendou

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nábor Sports Direct Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 4425446  Datum zveřejnění: 14.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 208 EUR/mesiac