Zástupca Vedúceho Predajne-Sports Direct, Trnava

Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko
1 208 EUR/mesiacCommercial bonus na základe plnenia predajných cieľov a kontroly hodín Inventúrny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Sports Direct vám dáme možnosť naplno využiť svoje schopnosti a objaviť množstvo nových príležitostí.

· Podpora manažéra predajne s efektívnym riadením a vedením tímu

· Vedenie zásob vrátane merchandisingu, spracovávania príjmu zásob a vrátenia tovaru

· Maximalizovanie predaja prostredníctvom skvelých služieb zákazníkom

· Zabezpečovanie dodržiavania pravidiel spoločnosti, jej postupov a pokynov všetkými zamestnancami

· Asistovanie s tréningom všetkých členov tímu na rozvoj ich schopností

· Zabezpečovanie dosahovania KPI a cieľov spoločnosti všetkými zamestnancami

· Riadenie a koordinácia zmien zamestnancov pre podporu každodenného chodu predajne

Súťaživý plat
20% zamestnanecká zľava
Commercial bonus na základe plnenia predajných cieľov a kontroly hodín
Inventúrny bonus
Príležitosti na rozvoj
Kariérny postup

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

SportsDirect patriaci do Frasers Group sa z malého anglického obchodu so športovými potrebami rozrástol na celosvetový reťazec maloobchodných predajní s bohatou ponukou športového a luxusného módneho tovaru rôznych značiek. Riadime sa pravidlom Risk je zisk. Snažíme sa neustále napredovať a prinášať zmeny do zabehnutého chodu maloobchodného predaja diverzifikáciou nášho portfólia a skvalitňovaním našich predajných priestorov. Nikdy nesedíme so založenými rukami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4425446  Datum zveřejnění: 14.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 208 EUR/mesiac