Strojník technologie aquaparku

Správa městských sportovišť Kolín

Místo práce
Kolín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dohled a ovládání technologických zařízení související s cirkulací a filtrováním vody, ohřevem vody a vzduchotechniky, chlazením ledové plochy, provádění kontrol nastavených parametrů jednotlivých zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dobré platové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity (stravenky, možnost využívání služeb akvaparku, příspěvek
na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, atd.)
• Práce ve stabilní společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• schopnost naučit se ovládat technická zařízení související s vytápěním, chlazením, klimatizací a zásobováním vodou včetně provádění kontrol nastavených parametrů jednotlivých zařízení,
• manuální zručnost
• zodpovědný a pečlivý přístup k práci, dodržování bezpečnostních, požárních a hygienických požadavků na provozu akvaparku
• ochotu pracovat v režimu denních a nočních směn
• vyučení v oboru instalatér, topenář nebo zámečník výhodou
• praxe v údržbě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Správa městských sportovišť byla založena městem Kolínem v roce 2007 a je jím 100% vlastněna. Jejím hlavním posláním je převzetí správy a odpovědnosti nad městskými sportovišti, udržovat je a rozvíjet. Firma zaměstnává cca 50 zaměstnanců a do budoucna bude vyvíjet další podnikatelské činnosti.
ID: 3141831  Datum zveřejnění: 21.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc