Údržbář Vodní svět Kolín

Správa městských sportovišť Kolín

Místo práce
Kolín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete dohlížet a udržovat bezproblémový chod bazénové technologie
• Budete zajišťovat opravy a údržby motorů a čerpadel
• Budete spolupracovat s jinými kolegy (např. revizáky, servisáky)
• Diagnostika závad a jejich řešení
• Vedení evidence spotřeb energií
• Zajištění plánovaných oprav

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní platové ohodnocení,
• zaměstnanecké benefity (stravenky, možnost využívání služeb akvaparku, příspěvek
na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, atd.),
• práce ve stabilní společnosti, v mladém kolektivu

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis na e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Instalatér, topenář

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nejlépe vyučený instalatér nebo delší praxe
• zkušenosti v oboru vodo, topo
• svářečské dovednosti
• znalost technologických postupů
• manuální zručnost podmínkou
• vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
• ŘP skupiny B
• určitou úroveň vystupování
• schopnost práce v týmu, spolehlivost, zodpovědnost,
fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Správa městských sportovišť byla založena městem Kolínem v roce 2007 a je jím 100% vlastněna. Jejím hlavním posláním je převzetí správy a odpovědnosti nad městskými sportovišti, udržovat je a rozvíjet. Firma zaměstnává cca 50 zaměstnanců a do budoucna bude vyvíjet další podnikatelské činnosti.
ID: 3624131  Datum zveřejnění: 20.5.2019