Referent pro agendu bezpečnostních orgánů ČR

Správa státních hmotných rezerv

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
duben 2021 nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsícplatové zařazení odpovídající příslušnému nařízení vlády ČR pro orgány státní správy (13. platová třída)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplň
- celostátní koordinace hospodářských opatření pro krizové stavy
- spolupráce s ústředními správními úřady v oblasti zpracování základních koncepčních materiálů v oblasti obranného plánování, krizového řízení, ochrany kritické infrastruktury a nouzového plánování ČR
- koordinace zpracování Plánu vytváření a udržování státních hmotných rezerv k zajištění bezpečnosti ČR na dvouleté období a koordinace jeho vyhodnocení
- zajištění funkce sekretáře Stálé mezirezortní komise předsedy Správy pro tvorbu státních hmotných rezerv a odborné pracovní skupiny Ústředního krizového štábu pro koordinaci zabezpečení věcnými zdroji
- vedení agendy materiálů projednaných Bezpečnostní radou státu a jejích pracovních orgánů
- a další činnosti uložené ředitelem Odboru nebo přímým představeným

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky, pružná pracovní doba

Informace o náboru

Pracovní poměr na dobu určitou do 9. 3. 2023 – zástup za rodičovskou dovolenou.
ČR – Správa státních hmotných rezerv se sídlem v Praze 5, Šeříková 616/1
vyhlašuje výběrové řízení v souladu s ustanovením § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů na služební místo:
„REFERENT PRO AGENDU BEZPEČNOSTNÍCH ORGÁNŮ ČR“
v Odboru strategie a koordinace v Oddělení strategie.
Tato pozice bude vykonávána v pracovním poměru podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů.
Způsobilost mít přístup k utajovaným informacím stupně utajení „Důvěrné“ v souladu se zákonem č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů (bude akceptováno, pokud žadatel doloží, že podal žádost o vydání osvědčení fyzické osoby příslušného stupně utajení nejpozději při přijetí do pracovního poměru)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

WORD, EXCEL, POWER POINT - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

přesnost, spolehlivost, týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Správa státních hmotných rezerv (dále jen „Správa“) je ústředním orgánem státní správy v oblastech hospodářských opatření pro krizové stavy a státních hmotných rezerv. Byla zřízena zákonem č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy, ve znění pozdějších předpisů. Její působnost je upravena zejména zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů.

V čele Správy je předseda, kterého jmenuje a odvolává vláda. Zásady činnosti Správy a zásady její organizace stanoví Statut Správy státních hmotných rezerv schválený usnesením vlády ze dne 3. prosince 2001 č. 1293.

Více informací na webových stránkách www.sshr.cz.
ID: 4055056  Datum zveřejnění: 31.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc