Svářeč - EN 135

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava pro svařování
- svařování ocelových konstrukcí
- výroba tlakových nádob, vzdušníků, nádrží na LPG, cisteren, tepelných výměníků a tlakových komponentů do průměru 3 m, délky až 30 m a tloušťky stěny pláště 60 mm

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní výrobní společnosti
- zajištěná lékařská péče
- práce na plný úvazek
- jistota práce
- odpovídající platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, který je významným hráčem na evropském trhu v oblasti výroby a exportu železniční techniky, hledáme svářeče.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný certifikát EN 135 (obnovu umíme zajistit)
- schopnost samostatné práce s výkresovou dokumentací (možné doučit)
spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2362669  Datum zveřejnění: 8.3.2018