IT Specialist

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Praha 2, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je stabilní finanční společnost se sídlem v centru Prahy, která do svého týmu hledá kandidáta/ku na pozici:

Pracovní náplň:
* Poskytuje IT podporu uživatelům – nutný zájem o IT technologie, obecná orientace v IT (práce s MS Windows, MS Office).
* Spravuje tiskové řešení (SafeQ)
* Spravuje mobilní zařízení
* Komunikuje s dodavateli
* Spravuje antivir a anti spam řešení
* Spravuje aplikace (Datové schránky, kniha jízd, docházka, bankovní aplikace…)
* Řídí a nastavuje práva uživatelů do systémů
* Připravuje pracovní stanice pro nové uživatele, je schopný pomoci se zapojením serverů.
* Částečná správa serverů (Windows, Linux)
* Řeší provozní IT záležitosti spořitelního družstva.

Další informace:
* Termín nástupu: ihned
* Místo pracoviště: Praha

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* Motivující finanční podmínky
* Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
* Práci v menším kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Finanční instituce s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
SQL - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* SŠ/VŠ, zaměření IT výhodou
* Nutná dobrá znalost MS Office 2013 a výše
* Nutná znalost antivir řešení (ESET výhodou)
* Nutná znalost Active Directory a Group Policy
* Nutná základní znalost Exchange serveru
* Pokročilá znalost mobilních zařízení (Android, iOS)
* Proklientský přístup
* Anglický jazyk minimálně na úrovni technické dokumentace
* Samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3092921  Datum zveřejnění: 8.3.2018