Store Manager

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme pro našeho klienta, společnost obchodující s luxusní módní značkou, kandidáta na pozici: Store Manager

Náplň práce:
• Zodpovědnost za provoz a kontrolu prodejny
• Zodpovědnost za prodejní výsledky
• Vedení prodejního personálu (výběr, motivace, školení)
• Příprava pravidelných reportů a analýz pro vedení společnosti
• Detailní příprava pro výběry/nákupy zboží
• Komunikace se zákazníky, budování vztahů s VIP klienty
• Vyřizování reklamací
• Provádění inventarizace zboží

Další informace:
• Místo výkonu práce: Praha 1
• Termín nástupu: ASAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení
• Práci v prestižní společnosti ve svém oboru
• Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti v oblasti módního průmyslu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost obchodující s luxusní módní značkou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
• Min. 2 roky praxe na pozici store manager v oblasti luxusní módy
• Pokročilá znalost AJ (mluvené i psané)
• Reprezentativní vzhled
• Zkušenosti s vedením většího týmu (cca 10 osob)
• Zaměření na zákazníka a jeho potřeby
• Silný obchodní duch a zaměření na cíle a výsledky
• Více než uživatelská znalost excelu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3168688  Datum zveřejnění: 23.8.2017