Mistr výroby

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je přední strojírenská společnost působící v oblasti železničního průmyslu. Se současnými cca 1.000 zaměstnanci ve třech výrobních závodech je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu.
Klientela společnosti jsou jak české, tak převážně zahraniční (především evropské) společnosti ze soukromého i státního sektoru.

Náplň práce:
• vedení týmu lidí a organizace práce
• sledování kvality provedených prací a dodržování technologických postupů
• zácvik a zaškolení nových zaměstnanců
• kontrola dodržování technologických postupů a výkresové dokumentace
• příprava podkladů pro hodnocení a odměňování zaměstnanců
• dohled nad dodržováním BOZP, PO a pracovní kázně

Místo výkonu práce: Nymburk
Nástup možný dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti
• možnost dalšího vzdělávání
• další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání technického směru
• praxe na obdobné pozici ve strojírenské firmě
• organizační schopnosti, schopnost plánování práce
• komunikační dovednosti, zkušenosti s jednáním s lidmi
• znalost práce na PC
• časová flexibilita, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3220678  Datum zveřejnění: 21.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000