Svářeč CO2 - nástup ihned

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmínky (brutto)
250,-Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- příprava na sváření
- vykonávání svářečských prací (černý materiál)
- svařování podle výkresové dokumentace

Místo výkonu práce: Nymburk, Česká Republika

Nástup možný IHNED nebo dle dohody

Pokud Vás tato pozice zaujala, kontaktujte na uvedené tel. číslo: +420 725 942 943

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- platové ohodnocení - 250Kč/hodinu (IČO), 190 HHP.
- náborový příspěvek 3.000,--Kč
- zajištění ubytování, lékařské péče
- zázemí silné výrobní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je přední strojírenská společnost působící v oblasti železničního průmyslu. Se současnými cca 1.000 zaměstnanci ve třech výrobních závodech je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu.
Klientela společnosti jsou jak české, tak převážně zahraniční (především evropské) společnosti ze soukromého i státního sektoru.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- státní zkouška EN 135, (EN 111 a 141 výhodou), možnost dodělání certifikátu ve svářecí škole (podle zkušeností)
- praxe se svařováním kovů
- zkušenosti s prací s autogenem výhodou
- manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3220687  Datum zveřejnění: 21.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 250,-Kč/hod