Regionální obchodní manažer - čisticí a úklidová technika

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
10.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- akvizice a péče o přidělený region,
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- komunikace se zákazníky (prodej a pronájem)
- vedení obchodních jednání od nabídky po konečnou realizaci obchodu
- podílení se na strategii rozvoje divize čisticí techniky společnosti
- odborné poradenství v oblasti strojního úklidu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na plný úvazek v přátelském a dynamickém prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení, mzda nemá horní omezení, záleží na Vaší šikovnosti
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- zázemí stabilní společnosti s velmi významným podílem na trhu
- možnost samostatně uplatňovat své zkušenosti a nápady
- získávání cenných znalostí a zkušeností na školeních ve výrobních provozech Hako v Německu
- služební vůz, mobilní telefon, firemní akce a další zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Unikont Group, vedoucí společnost na českém i slovenském trhu v oblasti čisticí a úklidové techniky, hledá vhodné kandidáty na pozici regionálního obchodního manažera, který bude mít na starosti prodej a pronájem podlahových mycích a zametacích strojů značky Hako, světové jedničky v oblasti úklidové a čisticí techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodního ducha, orientaci na výsledek, proaktivitu
- technické myšlení
- praxi na pozici obchodního zástupce nebo manažera výhodou
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- reprezentativní vystupování, prozákaznickou orientaci, vstřícný přístup
- ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3279613  Datum zveřejnění: 5.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000