Samostatný/á účetní

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na facility management, hledáme zkušeného/nou kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:
· komplexní zpracování podvojného účetnictví vícero společností
· zpracování přijatých a vydaných faktur, bankovní výpisy, platební příkazy
· příprava měsíčních a ročních účetních závěrek společností
· příprava podkladů pro daňová přiznání
· úzká komunikace s finančním ředitelem společnosti
· příprava dat a zpracování ad hoc reportů
· komunikace s klienty
· spolupráce s daňovým poradcem, auditorem

Další informace:
· Místo výkonu: Praha 5 – Košíře
· Předpokládaný nástup: dle domluvy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
· motivující finanční ohodnocení
· příjemné pracovní prostředí a kolektiv
· zázemí stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Společnost je českou multioborovou společností, která poskytuje svým zákazníkům služby zaměřené na řízení a poskytování podpůrných činností důležitých pro podnikání a jeho úspěšný rozvoj. Našim zákazníkům pomáháme již od roku 1997. V současné době poskytujeme komplexní služby obsahující technickou a ekonomickou správu objektů, energetické, personální a ekonomické poradentsví. Skvělý a neviditelný facility servis dnes poskytuje prakticky každý. My na to jdeme jinak. Naše služby jsou viditelné, protože jsou postaveny na konkrétních lidech. Věříme v komunikaci mezi jimi a vámi, věříme v živou zpětnou vazbu, protože je jasné, kdo je za co odpovědný. Nebojíme se nést vlastní kůži na trh… Chceme být pro naše zákazníky one stop solution poskytovatel podpůrných, energetických a poradenských služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Účetnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
· min. SŠ vzdělání
· praxe s vedením účetnictví
· velmi dobrou znalost legislativy
· rychlá orientace v účetních programech, znalost SW Pohoda výhodou
· pečlivost, pracovitost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 3337914  Datum zveřejnění: 16.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle domluvy