Práca v sklade v Anglicku - nástup ihneď - logistika a potravinárska výroba - Žiadne poplatky - garantovaná pracovná doba

Staffline Group plc

Peterborough, Reading, Bristol, Chester, Milton Keynes, Carlisle, ..., Veľká Británia
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
7.20- 12.98 GBP/hodina, Podrobnosti podame pocas pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelé pracovné miesta v distribučných centier, sklad s oblecenim, potravinárske závody.

Zijes vo Veľkej Británii alebo chces cestovať do Veľkej Británie zo zahraničia?!
Skvelá správa - my vám pomôžeme!

Pomôžeme Vam nájsť byvanie niekde v blízkosti vášho miesta výkonu práce a odporučíme miestne dopravné spojenie aby ste sa dostali do práce načas.

Ak sa vyskytnú nejaké základné skúšky, bude potrebne ich dokončiť, tie Vam budú vysvetlené, zahrnaju trening, ktory moze byť povinny dokoncit.

Sťahovanie do iného mesta alebo krajiny môže byť sklucujuce ako citovo tak aj finančne. Naše tímy a partneri Vam budú pomáhať a podporovať v priebehu celého procesu.

V Staffline sa uistujeme, že je Vam danych dostatok hodín práce na začiatku vašich skúseností, aby ste boli schopny žiť a pracovať pohodlne.

Našou víziou je vybudovať a rozvíjať najspoľahlivejšiu integrovanu pracovnu silu v krajine a byť lidrom vo vytvarani príležitostí, pracovných miest a nových nápadov do zamestnateľnosti, zručností a sektory spravodlivosti.

Viac ako 400 miest
43 miliónov hodín dočasnej pracovnej sily každý rok

VÝHODY:
Vyplaty kazdy tyzden
£ 7,20 - 13,66 £ za hodinu
Moznost pracovat nadčasy
Bonusy
Garantovana pracovna doba
Nákupne Zľavy
Z docasnych ku stalym pracovnym poziciam
Kurzy anglického jazyka
špecializovaný tím
Karierne príležitosti
Uplne školenie v pracovnej dobe

Ideálny kandidát:
Základná angličtina alebo pripravení sa učiť angličtinu :)
Ochota pracovat
S úsmevom :)

Staffline neposkytuje ubytovanie ale môžeme Vám pomôcť nájsť svoje vlastne

Urob svoj prvý krok a zašlite nám svoje kontaktné údaje (celé mene, telefónne číslo a názov vášho mesta) - Marek Vám čoskoro zavola!

Alebo poslite nám svoj životopis na [email protected] :-)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

The Staffline Group was established in 1986 and over time has grown into a national organisation specialising in logistics, e-retail, manufacturing, driving, food processing and white collar recruitment. We provide and manage workforces and use training and business improvement techniques to ensure increased levels of efficiency to give our clients a significant commercial advantage.

Our vision is to build and develop the most reliable integrated workforce in the country and be the leading creator of opportunities, jobs and new ideas in the employability, skills and justice sectors.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2619675  Datum zveřejnění: 27.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.20- 12.98 GBP/hodina, Podrobnosti podame pocas pohovoru