Reagujte bez životopisu

Zámočník - Zvárač MAG/TIG alebo Konštruktér

Stahl- und Metallbau Schlegelmilch Gmbh

Miesto práce
Suhl, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 900 - 3 050 EUR/mesiac 2000 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba zostáv (schody, zábradlia, balkóny, lešenia ) vyrobené z ocele / nehrdzavejúcej ocele / hliníka pomocou postupu zvárania TIG / MAG

Výroba okien, dverí, fasád z hliníkových profilov

Práca priamo u nemeckého zamestnávateľa Stahl- und Metallbau Schlegelmich GmbH na nemeckú pracovnú zmluvu
Čistá mzda (netto) mesačne cca 2 000 EUR (v závislosti od daňovej triedy)
Práca od pondelka do piatku 8 hodín denne
Voľné víkendy
24 dní platenej dovolenky za rok
Ubytovanie v apartmáne s vlastnou spálňou, spoločnou kuchyňou a spoločnou kúpeľňou s Wifi
Zamestnanie priamo u zamestnávateľa v meste Suhl
Dohľad a podpora zo strany slovenského/poľského / českého koordinátora
Stála pracovná zmluva na dobu neurčitú
Nemocenské, dôchodkové, sociálne poistenie v nemeckých inštitúciách

Informácie o výberovom konaní

Práca možná pre mužov/ženy/skupiny
Práca možná aj ihneď

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zvárač/zámočník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Obsadzujeme pozíciu zvárač alebo zámočník alebo konštruktér.

Hodí sa nám, ak máte veľmi dobré technické znalosti v oblasti zámočníctva a zváračstva, najmä znalosti zvárania (MAG s platným certifikátom, TIG znalosti aj bez aktuálneho certifikátu) a veľmi dobré technické znalosti. Dokážete čítať a rozumiete technickým výkresom a plánom.

Mali by ste byť schopní tímovej práce, spoľahliví a odolní aj v stresových situáciách.

Okrem toho máte aspoň základné znalosti nemeckého jazyka, ktoré vám umožňujú porozumieť resp. klásť otázky týkajúce sa stanovených pracovných úloh.

Vlastníte vodičský preukaz triedy B.

Rodinný podnik s viac ako 30 ročnými skúsenosťami v oblasti oceľovej montáže a výroby.
Niesme personálna agentúra!!!

Adresa spoločnosti

Stahl- und Metallbau Schlegelmilch GmbH
Am Mittelrain 1 b
98529 Suhl- Albrechts
Nemecko

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3808011  Datum zveřejnění: 11.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 900 - 3 050 EUR/mesiac2000 netto