Reagujte bez životopisu

Beauty consultant

Stanislava Hudáček - Mary Kay

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
100 - 10 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Verím, že najúspešnejší ľudia sú len obyčajní ľudia s neobyčajným odhodlaním". Túto múdru vetu vyslovila kedysi pani Mary Kay Ash a o tejto pravde som presvedčená aj ja.
Ste spokojné so svojou prácou alebo si hľadáte niečo lepšie?
Máte predstavu o akú prácu by ste mali záujem? A viete aj akú prácu nechcete?
Už nechcete pracovať od ráno do večera na niekoho iného, nedostatočne finančne ohodnotená, možno v zlom kolektíve, limitovaná alebo Vás jednoducho Vaša práca nebaví a nenapĺňa?
Čo ak Vám viem ponúknuť prácu kde získate časovú flexibilitu, čas na rodinu, finančnú nezávislosť, kariérny rast, pravidelné darčeky a oceňovanie za Vašu prácu, osobnostný rozvoj?
K tomu všetkému máte rada kozmetiku? Chcete sa naučiť krásne upraviť samú seba, ale aj iné ženy? Naučiť ich ako získať sebavedomie?
Pozývam Vás na nezáväznú, bezplatnú Hodinku krásy, ošetrenie pleti s nalíčením, aby ste na vlastnej koži vyskúšali o čom naša práca je a mohli sa rozhodnúť či chcete zmeniť svoj život. U nás v Mary Kay sú Vaše možnosti neobmedzené.
Kontaktujte ma na e-mailovú adresu [email protected]

flexibilná pracovná doba
kariérny rast
zaujimavé finančné ohodnotenie
odmeny za Vašu prácu
časom možnosť získať od firmy auto / dovolenku...

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Som nezávislá Future Executive Senior Sales Director Mary Kay.
Zaregistrovala som sa pred 12 rokmi. Spoločnosť Mary Kay mi zmenila život, nielen tým, že mi vyliečila pleť, ale hlavne tým, že mi dala prácu snov. Mám čas na rodinu a na všetko čo je pre mňa v živote dôležité. Nepredávame len rúže a mejkapy, meníme životy žien. Pani Mary Kay Ash sa pýtala "Čo Vám tá žena urobila, že jej túto možnosť neponúknete?" Ja Vám teda ponúkam túto príležitosť, aby ste aj Vy mohli žiť život svojich snov. Kontaktujte ma pre viac informácií.
ID: 2892619  Datum zveřejnění: 15.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 EUR/mesiac