Údržbáři pro rekreační středisko

Star Line - dětské rekreace s.r.o. (MPSV)

Místo práce
45, 262 56 Svatý Jan, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-14
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 140 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební údržbáři budov (71191)

Pracoviště a kontakty

Firma:Star Line - dětské rekreace s.r.o., IČ 27863026
Pracoviště:Star Line - dětské rekreace s.r.o.Hrachov, Hrachov 45, Svatý Jan, 262 56 Krásná Hora nad Vltavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-14
Mzdové rozpětí:od 100 do 140 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice:údržbáři pro rekreační středisko
Přijmeme řemeslníky pro údržbu rekreačního střediska Hrachov na Sedlčansku.
Náplní práce je údržba areálu, různé truhlářské a zednické práce.
Nabízíme možnost ubytování přímo ve středisku pro zaměstnance i celou rodinu.

Nástup možný ihned. Mzda: 100,- až 140,- Kč/hod.
Kontakt:Čechurová Kateřina, tel.: 778 040 840, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Star Line - dětské rekreace s.r.o.Hrachov, Hrachov č.p. 45,Svatý Jan

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11580780725

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání