Číšník/servírka

STARTRONIC GASTRO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Gen. Hrušky 1233, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
71.6 - 90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:STARTRONIC GASTRO s.r.o., IČ 25912526
Pracoviště:STARTRONIC GASTRO s.r.o., Kovárna u Hodin, Gen. Hrušky 1233/26, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 71.6 do 90 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Míto výkonu práce: Kovárna u Hodin, Gen. Hrušky 1233/26, Ostrava - Mariánské Hory

V případě zájmu volejte od 8.00 do 18.00 hod. na tel., pište na e-mail nebo se dostavte osobně od 10.00 do 16.00 hod..

Přijmeme číšníka/servírku do zavedené restaurace Kovárna u Hodin v Ostravě Mariánských Horách.
Nabízíme práci v kolektivu na PP nebo na DPP.
PP - směny ranní, odpolední, noční cca 12ti hodinové - krátký dlouhý týden.
DPP - brigádně převážně odpolední směny dle dohody cca 14 - 24hod.

Požadujeme praxi v oboru minimálně 2 roky, flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, čistý trestní rejstřík, chuť učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost individuálního ohodnocení zaměstnanců.

Nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10982840715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2815475  Datum zveřejnění: 17.11.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 71.6 - 90 Kč/měsíc