Právník

Státní zemědělský intervenční fond (MPSV)

Rudolfovská tř. 493, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnikoví právníci (26195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Státní zemědělský intervenční fond, IČ 48133981
Pracoviště:Státní zemědělský intervenční fond-region.odbor Č.Budějovice, Rudolfovská tř. 493/80, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis práce: provádí správní řízení včetně vyhotovení rozhodnutí k vratkám AEO a penále, zpracovává a kontroluje Dohody o poskytnutí dotace PRV a zajišťuje podpisy Dohod a Dodatků k Dohodám, posuzuje z právního hlediska správnost vydaných rozhodnutí RO ZSIF na přímé platby, poskytuje konzultace k jednotlivým činnostem RO ZSIF z právního hlediska pracovníkům jendotlivých útvarů RO.
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené + (5 dní zdravotního volna), stravenky v hodnotě 100 Kč (28 Kč hradí zaměstnanci), průběžné vzdělávání v souvislosti s danou pozicí (vnitřní školení, externí odborná dle potřeby).
Zaměstnavatele kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8 - 16 hod.)

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11706220737

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně