Kuchař v zrekonstruovaném hotelu ve Veselí nad Moravou, okres Hodonín

Stavby Climax s.r.o.

Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha 3, Jihomoravský kraj, Okres Hodonín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
25.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 1200 euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete jako kuchař/ kuchařka pro hotelovou restauraci dělat?
- příprava pokrmů podle receptur
- úprava pokrmů před podáváním
- příprava a úprava pokrmů pro bankety, recepce, rauty
- spolupráce při sestavování receptur pro nové druhy pokrmů
- spolupráce při ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení

Nabízíme:
- zajištění ubytování zdarma pro nováčky s trvalým bydlištěm mimo Jihomoravský kraj
stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
závodní stravování,

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadštandardní ohodnocení.
Ubytování zdarma.
závodní stravování

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis nebo zavolejte na tel.číšlo +420 773 751 139

Těšíme se na setkání !

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a umět a znát, jakou osobnost hledáme?
- vyučení v oboru nebo předchozí praxi v restauraci nebo hotelu
- časová flexibilita, příjemné vystupování
- týmový hráč
- samostatnost
- ekonomické myšlení
- kreativita
- kuchař - min. 5 let praxe

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nově zrekonstruovaný hotel ve Veselí nad Moravou, okres Hodonín.
ID: 3365387  Datum zveřejnění: 18.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 - 1200 euro