Svářeč CO2 / zámečník Rajhrad u Brna , aj na turnus ( 20dní práce - 10dní volna), ubytování zdarma

STEDIC s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
od 120 Kč v čistém + plně hrazené stravenky ( 80 Kč )

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme nové kolegy na pozici svářeč / zámečník CO 2.
Náplní práce je svařování a broušení plechů . Sváry max. 5 cm dlouhé.
Jedná se o zajímavou malosériovou práci ve výrobní hale.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
Pracovní doba je jednosměnná s možností přesčasů.
Zaměstnanci s bydlištěm mimo výkonu práce můžou pracovat v turnusech- 20 dní práce - 10 dní volna .
Ubytování je zabezpečeno ve firemní ubytovně – RD ( satelit, gril, internet …) nedaleko pracoviště.
- bezplatní prohlubování , udržování a obnovování kvalifikace.
- firemní akce.
-ochranné pracovní pomůcky
- zálohy
- stravenky 80 Kč - plně hrazené zaměstnávatelem
- příspěvek 10000 Kč za doporučení nového zaměstnance
- půjčky pro zaměstnance
- nejedná se o agenturní zaměstnání !

Informace o náboru

Zašlete aktuální životopis na [email protected]
V životopise uveďte datum možného nástupu do zaměstnání a telefonický kontakt.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost, pracovitost, manuální zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme konstrukce skříní a dveří k bankomatům.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3524782  Datum zveřejnění: 14.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 120 Kč v čistém + plně hrazené stravenky ( 80 Kč )