Zámočník - zvárač - montážnik

SteelArch s. r. o.

Miesto práce
Nádražná 36, Ivanka pri Dunaji, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac+mesacne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie oceľových konštrukcií / schodiská, zábradlia, balkóny, prestrešenia,.../
-Montáž hotových výrobkov
-Servis

- Zaujímavú, rôznorodú prácú v oblasti stavebnístva a strojárstva
- Možnosť osobného aj profesionálneho rozvoja
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny a iné zamestnanecké odmeny
- Možnosť práce na iných projektoch aj mimo SR.

Ďakujeme za prejavený záujem. Váš štruktúrovaný životopis zašlite na e-mailovú adresu [email protected] spolu s dodatkom:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov."

S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Alebo sa informujte na telefonnom čísle: 0903 714 909

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť
- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť
- Schopnosť čítať stavebné výkresy
- Cit pre detail
- Zváračské osvedčenie je výhodou
- Iné odborné strojárske osvedčenia sú výhodou

SteelArch s.r.o. bola založená v septembri 2014. Jedná sa o firmu rodinného typu, poskytujúca služby v oblasti zámočníctva, kovovýroby a návrhov projektov. Venujeme sa rôznym mierka od plotov, markíz schodísk rodinných domov až po oceľové konštrukcie napr. v SNG či bytových domov. Firma je momentálne vo fáze rastu a inovuje pracovné postupy.

viac info: www.steelarch.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4470245  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac