CNC soustružník

Stein Seal Czech s.r.o.

Místo práce
Šámalova 62a, Brno-Židenice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o pozici ve společnosti Stein Seal Czech s.r.o., předního výrobce mechanických hřídelových těsnění v leteckém průmyslu. Pokud jste pracovití a máte ochotu se učit, Stein Seal Czech s.r.o. je ideálním místem k dalšímu posunu ve vaší kariéře.
Stein Seal Company, založená v roce 1955 ve Philadelphii, USA, je předním dodavatelem mechanických těsnění a speciálních součástek pro komerční letadla Airbus A320neo, Boeing 737 MAX a Boeing 787.

Stein Seal Czech s.r.o., je poslední expanzí firmy. Tato nová výrobní pobočka podporuje výrobu a generální opravy pro stávající evropské zákazníky v leteckém průmyslu.
Do našeho týmu hledáme pozici: CNC soustružník

Co vás čeká:

samostatné seřizování a obsluha CNC stroje (podpora CNC programátora)
obrábění vysoce přesných dílů dle výkresové dokumentace
práce na ranní směnu 6-14:15 hod a odpolední směnu 13:45-22:00 hod (7:45h směna + 0:30h oběd)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

praxe na CNC strojích výhodou
znalost CNC programování výhodou
znalost čtení technické dokumentace
znalost měření základními měřidly (mikrometr, indikátor, apod.)
manuální zručnost
samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
Nabízíme být u zajímavé příležitosti, jakou je rozjezd pobočky společnosti v oblasti leteckého průmyslu:

zaškolení a práci v přátelském kolektivu ve stabilní mezinárodní firmě
práci, která má smysl
moderní pracoviště v centru Brna
možnost profesního rozvoje,
možnost praxe v závodě v USA

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY:

-každý týden výuka angličtiny na pracovišti zdarma
-týden dovolené navíc = 25 dní za rok
-3 sick days ročně (zdravotní volno)
-penzijní připojištění (až do výše 1 000 Kč měsíčně)
-stravenky 120 Kč za každou odpracovanou směnu
-docházkové konto
-pitný režim na pracovišti zdarma (voda, káva, čaj)
-čištění a údržba pracovních oděvů
-vzdělávání zaměstnanců
-dostupnost MHD, parkování možné přímo před budovou firmy zdarma
-wifi pro zaměstnance
-příspěvěk na MULTISPORT kartu
-vitaminový balíček
-letní osvěžení
-vánoční překvapení

Nástup možný ihned.

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce.

Děkujeme a těšíme se na možnou spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) a Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Strojírenský průmysl

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Zuzana Šebková
E-mail: poslat životopis
ID: 4803457  Datum zveřejnění: 9.4.2024