CNC soustružník (m/ž/o)

Stelioplast Roland Stengel Kunststoffverarbeitung GmbH

Místo práce
Binsfeld, Německo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš výrobní závod v 54518 Binsfeldu hledáme momentálně

CNC soustružníka
Plný úvazek (m/ž/o)

+++ POSKYTUJEME VSTUPNÍ PRÉMII VE VÝŠI 4 000 € +++

Vaše úkoly

• Samostatná obsluha, seřizování a kontrola našeho NC/CNC soustruhu
• Programování a dokumentování programů na vlastní odpovědnost
• Obsluha konvenčních soustruhů
• Kontrola kvality vyrobených dílů
• Opravy a dodatečné úpravy stávajících nástrojů
• Výroba vyfukovacích forem a opotřebitelných dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nabídka

• Interní firemní vzdělávání, které vás připraví na budoucí úkoly
• Práce na jednu směnu a atraktivní platový balíček se zajímavými sociálními výhodami
• Práce v renomované, úspěšné společnosti s dobrou pozicí na trhu
• Bezpečné a dlouhodobé pracovní místo v rodinné firmě

Zaujalo vás to nebo máte ještě dotazy?

V tom případě se budeme těšit na váš telefonát/e-mail, resp. podrobnou žádost o pracovní místo s uvedením možného termínu nástupu. Zašlete prosím své podklady – přednostně e-mailem – na adresu:

z. H. Frau Bettina Wahl oder Herrn Stefan Lenz,
Industriestr. 8, 54518 Binsfeld – Deutschland
(poštovní adresa: Postfach 15 51, 82029 Grünwald – Deutschland)
Tel.: +49 6575 / 95 14 444, e-mail: [email protected], www.stelioplast.de

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil

• Dokončené odborné vzdělání jako CNC technik, nástrojař, jemný mechanik nebo podobné vzdělání
• Praxe v obsluze CNC strojů výhodou
• Dobré znalosti německého jazyka
• Líbí se vám práce v týmu, snášíte zátěž, jste spolehliví a flexibilní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme středně velká firma působící v průmyslu zpracování plastů s různými závody v Německu. Již déle než 50 let patříme k předním evropským výrobcům plastových kanystrů a láhví – jsme jedním z technologických lídrů na trhu.
ID: 4391828  Datum zveřejnění: 29.7.2022